Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Хейтерів вистачає, але клієнтів – ще більше. Як я запустила перший в Україні готель рольових ігор Cherry Twins

Опубліковано

Як заробити на сексі, не продаючи його? Знайомтеся, перший та єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins. Його власниці Олені Соловйовій довелося пройти через купу хейту та критики, аби довести, що бізнес на сексі може бути легальним і прибутковим.

Сьогодні Cherry Twins допомагає киянам втілити власні фантазії, зблизитись із партнером чи партнеркою, а інколи – навіть зберегти шлюб. Про унікальну справу, яка вже п’ять років заново відкриває секс для українців, Олена Соловйова розповіла команді ШоТам.

Олена Соловйова

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins (Київ)

Манікюрний салон? Я хочу власний готель рольових ігор

Я 17 років працювала у сфері маркетингу: як директор, маркетолог і власниця агентства. Співпрацювала з провідними українськими компаніями. Але якоїсь миті відчула, що час йти за мрією. Я давно хотіла відкрити перший в Україні готель рольових ігор. Подібні заклади вже давно функціонують за кордоном. Скажімо, лише в Японії їх 12 тисяч, в Європі – ще більше. А у нас – не було жодного.

До того ж я не бачила себе власницею манікюрного салону, галереї, магазину одягу чи іншої «мейнстрімної» справи. Мені завжди хотілося запустити дійсно унікальний бізнес. І тут все співпало: і мій інтерес до теми сексу, і професійний підхід з точки зору маркетингу. Адже я прагнула створити бізнес, яким до мене ще ніхто не займався.

Одна з небагатьох, хто легально заробляє на сексі

Готель рольових ігор Cherry Twins у Києві відкрився в березні 2018 року. Минуло вже п’ять років, утім жодного конкурента у нас досі не з’явилося. Чому? По-перше, напевно, простіше бути моїм партнером, аніж конкурентом. По-друге, це дуже складний бізнес, і треба мати сміливість, аби ним займатися. Я стала однією з небагатьох в Україні, хто легально заробляє на сексі, не продаючи його.

Тема сексу складна, тому що досі табуйована. Не хочу казати, що для України вона «дика», але з точки зору сексуальної освіти це все ще «нижче нуля». Уявіть, лише 10-15% людей користуються послугами секс-шопів у нашій країні. І якщо українці бояться магазинів для дорослих, то про які готелі може йтися? Навіть похід до сексолога викликає доволі промовисту реакцію: «У сенсі? У мене все добре!». 

Засновниця єдиного в Україні готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова

Але за такою логікою ми їмо суші, оскільки наш шлунок не перетравлює борщ. Тобто відкривати для себе гастрономію світу, змінювати стиль одягу – це не соромно. А ось вчитися сексу – табу. Ми досі запевняємо себе, що «природа сама підкаже». Та хрін там. Ніхто нікому нічого не підкаже – цього потрібно вчитися. Це як танці чи малювання. Ти можеш бути аматором, а можеш підійти з погляду знань.

Суспільство називало мене «бордель-маман»

Тема сексу залишається табуйованою тому, що «в СРСР його не було», а дітей приносив лелека. Щоправда, хто спав з птахом – досі не з’ясували. Ви не уявляєте, скільки людей казали мені, що я «бордель-маман», «повія» і що «переспала з усією Верховною Радою». Писали у соцмережах, а сміливіші – говорили в обличчя. Потік хейту був божевільний. Люди не розуміли, що це за готель, навіщо він.

Коли ти починаєш щось нове та унікальне, тебе спочатку проклинають і ненавидять, потім засуджують, згодом приймають, а вже пізніше – починають захоплюватися. І це все – одні й ті самі люди. Власне, я вже пройшла всі ці етапи.

Кімната «Домінація» у готелі Cherry Twins

Зараз стало ще «цікавіше», бо у надважкий період для країни хтось вирішив, ще це найкращий час, аби ділити ринок. На Cherry Twins вчинили збройний рейд. На вечірку ввірвалося «маски-шоу»: перелякали гостей, потрощили номера, завдали купи збитків, забрали техніку та асортимент магазину. Просто хтось вирішив, що наш готель – це незаконно. Тобто поки ми руйнуємо зовнішні «скріпи», внутрішні залишаються на своїх місцях.

Cherry Twins закривався лише на місяць – на початку вторгнення

Попри все готель продовжує працювати. Сьогодні у Cherry Twins тисячі шанувальників – людей, які бували у готелі десятки разів. Ми і далі створюємо для українських родин атмосферу, в якій можливо перезавантажити стосунки, спробувати щось нове, втілити бажання та отримати яскраві емоції. 

Упродовж повномасштабної війни ми зупиняли роботи лише в березні 2022 року. А вже з квітня – працювали, сплачували податки, зарплати персоналу та допомогли сотням військовослужбовців організувати найромантичніші побачення з коханими.

Звісно, нам важко, як і всім українським бізнесам. Але ми віримо в перемогу, а наші гості цінують Cherry Twins. Тому – лише вперед! Усе це тимчасові труднощі. Головне – аби ми перемогли, а наші бійці якнайшвидше повернулися додому – до родин, до кохання.

Від королівського будуара до мавританського гарему

Зараз у Cherry Twins можна забронювати номери «Будуар королеви», «Домінація», «Кімната допиту», «Бурлеск», «Кімната тортур», «Мавританський гарем» та «Готика». Мінімальний термін – три години (3000 грн), далі можливе погодинне продовження. Бронювання відбувається через сайт.

Cherry Twins
Кімната «Мавританський гарем» у готелі Cherry Twins

Cherry Twins – це ще й закритий клуб сапіосексуалів. Наші вечірки – це атмосфера, шоу, ігри, спілкування з людьми, вільними від стереотипів. Це не має нічого спільного з розпустою чи «румунським порно». Еротичні вечірки – це дуже красиво, естетично і не вульгарно. Дрескод – смокінг або фрак для чоловіка та вечірня сукня для жінки.

Тут люди вчаться не соромитися власних фантазій, знаючи, що не буде засудження чи нерозуміння. Радянська система навішувала ярлики. І тепер так: помріяти бути королевою – це добре, а портовою повією – погано. Це ваші фантазії. Вони не мають ані позитиву, ані негативу. Не варто їх оцінювати.

Cherry Twins
 «Кімната тортур» у готелі Cherry Twins

Якось одна жінка сказала мені: «Як це я – мати трьох дітей, докторка філософських наук – скажу, що все життя мріяла спробувати БДСМ?» Але яка різниця, хто ти та скільки в тебе дітей? Це речі, якими ти хочеш займатися вночі, добровільно, з коханою людиною та за взаємною згодою. Це ти, твій світ, твоє життя, твій секс і твоє тіло.

Допомагаємо парам уникнути розлучення

Cherry Twins може допомогти у стосунках, коли вони зайшли у глухий кут. Середньостатистична сім’я – мама, тато, двоє дітей, теща чи свекруха, собака, папужка та рибки. І все це періодично вривається у вашу спальню. Гучно не покричиш, голим не походиш, у рольові ігри не пограєш. Уявляю: ти в латексі, а з сусідньої кімнати кричить дитина: «Мамо, дай водички». Що сказати: «Зараз, тата відв’яжу і підійду»?

У Cherry Twins можна переодягтися, голосно кричати, робити все, що заманеться. Це твій світ на три години. Якщо люди продовжують любити одне одного, але мають питання з діалогом і тактильністю, наш готель їм допоможе. У нас багато постійних клієнтів, які ледь не щотижня втікають сюди від домашньої рутини. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Справді, є партнери, які мають 50-й та 117-й візит. Нам відомо про щонайменше 300 заяв про розлучення, які пари відкликали після візиту до Cherry Twins за п’ять років його існування.

«Та хіба ж це легально?»

Насправді наш бізнес абсолютно легальний, адже ми не надаємо секс-партнерів чи секс-послуги, а лише пропонуємо кімнати з декораціями. Наші гості – виключно повнолітні люди. Власне, це лише готель зі специфічним декором номерів.

А оскільки ми маємо менш як десять кімнат, нам офіційно дозволено не реєструвати відвідувачів за паспортними даними. А тому їх перебування повністю конфіденційне. 

Cherry Twins
Кімната «Будуар Королеви» у готелі Cherry Twins

Якщо хтось хвилюється за чистоту – не варто. Наш протокол прибирання може «переплюнути» найкрутіші п’ятизіркові готелі. У Cherry Twins ніби в операційних – не просто чисто, а стерильно. Після кожного гостя всі поверхні дезінфікуються п’ятьма засобами, а після цього кімнату ще й кварцують.

Cherry Twins – це й про сексуальну освіту

Cherry Twins – це не лише готель, а й майданчик сексуальної освіти, якій, на жаль, і до війни в Україні майже не приділяли уваги. Ми навчаємо пари різних інтимних практик. Також у нас багато психологічних майстер-класів, де партнерів навчають спілкуватись одне з одним про свої бажання та фантазії.

Річ у тім, що багато людей, які в шлюбі роками, так і не наважуються зізнаватися у власних бажаннях. Нас ніколи не вчили, що секс – це фундамент стосунків. Але це природно й важливо, а отже, нічого соромитися.

Кілька разів я була на майстер-класах, які проводили у старших класах колеги-сексологи. Це просто жах. І це покоління, яке має доступ до інтернету й, відповідно, величезну кількість інформації. У моєму дитинстві з доступу до сексуальної інформації була лише газета «СНІД-інфо», яку купували за якісь копійки й передавали з рук у руки. І низький рівень сексуальної освіти можна було якось пояснити. 

Cherry Twins
Єдиний в Україні готель для рольових ігор Cherry Twins

Але коли діти у 21 столітті продовжують вірити в те, що від мастурбації сліпнуть, соромляться сказати слово «презерватив» та не розуміють, як ним користуватися, – це не нормально.

Чекайте Cherry Twins у вашому місті

Мені хочеться мати мережу готелів по всій країні. Вважаю, що в кожному місті має бути бодай один Cherry Twins, а в Києві – щонайменше 5. Починатиму з Харкова, Дніпра, Львова та Вінниці. Звісно, це потребує значних інвестицій, адже усе потрібно робити або якісно та дорого, або ніяк. Дуже хочу, щоб у мене з’явилися партнери.

А ось конкуренції я не боюся, адже вона означатиме, що є попит. Це тримає в тонусі, змушує не розслаблятися, вигадувати щось нове. Хочу подивитися на цих сміливих людей, які кинуть виклик не тільки ринку, а й мені. Бо я просто йду ринком, а їм доведеться мене переступити.

Я не претендую на «передавача досвіду», але можу дати хорошу пораду. Якщо ви стоїте на роздоріжжі – продовжувати працювати на роботодавця чи стрибнути у свою справу – поставте собі питання: «Чи готовий(а) я померти до бою?». Сядьте і прорахуйте сценарій виходу в нуль чи мінус. Уявіть, що у вас взагалі нічого і нікого не залишиться. Якщо зрозумієте, вам це під силу, – стрибайте! А якщо думаєте, що не вийде, – є велика ймовірність, що так і буде. Проти однієї історії успіху стоять сотні історій невдач.

Фото взяті з соцмереж готелю та його засновниці

Суспільство

Це українські страви, про які ви навряд щось чули: давні рецепти кулінарної спадщини

Опубліковано

Українська кухня – невичерпне джерело кулінарних шедеврів та культурної спадщини. Її страви втілюють в собі багатовікову історію, національну самобутність і глибокі традиції.

Однак, під час тотальної русифікації та політичних турбулентностей, частина цінних страв була забута, а інші недоліком російської агітації надані чужеземними етикетками. Спроби прикріпити наші кулінарні шедеври до інших культур – це навіть не лише зазіхання на смакові перлини, але й спроба замарнути нашу ідентичність. Втрачені страви – це не просто рецепти, це кусочки нашої історії та культурного надбання, які ми повинні відновити та передати майбутнім поколінням.

Редакція ШоТам розповідає про пʼять цікавих страв української кухні.

Душенина

Душенину традиційно готували зі свинини, обвалюючи її в борошні й поєднуючи з овочами та прянощами в горщику. Потім горщик ставили в піч, де м’ясо з овочами повільно тушкувалося кілька годин, або, як казали раніше, “душилося”. Цю страву подавали з вареною картоплею або кашею, щедро поливаючи підливою.

Зараз приготувати душенину в печі може бути складно, але духовка є чудовою альтернативою, а замість глиняного горщика можна використовувати будь-яку жаростійку форму. На Заході схожу страву називають касероль, що походить від посуду, в якому готують м’ясо з овочами. Особливість цієї страви в тому, що для неї можна використовувати будь-яке м’ясо — свинину, яловичину, баранину або курятину.

Репепт:    

  • м’ясо – 500 г;
  • велика морква – 1 шт;
  • картопля – 4–5 шт;
  • борошно – 2 ст. л;
  • сіль, перець – до смаку;
  • вода або томатний сік.

М’ясо промиваємо, підсушуємо паперовими рушниками та нарізаємо великими кубиками. Обвалюємо у борошні з усіх боків.

Моркву та картоплю миємо, чистимо та нарізаємо довільними шматками. Складаємо овочі разом із м’ясом у змащену олією жаростійку форму. Додаємо сіль і перець, заливаємо водою або томатним соком так, щоб рідина покривала інгредієнти на один палець.

Накриваємо кришкою або фольгою і ставимо в розігріту до 200 градусів духовку. Одразу знижуємо температуру до 100 градусів і залишаємо тушкуватися на дві-три години. М’ясо має стати м’яким і легко розпадатися на волокна.

Гляґи

Хляки, ґляґи, флячки або ж рубці — традиційна страва, що готується з частини коров’ячого шлунка. Хляками називають найбільшу частину шлунку жуйних тварин. Після ретельного миття та очищення, хляки дрібно нарізають і довго варять зі спеціями. Готову страву щедро приправляють перцем і часником, а також заправляють відвареним пшоном або підбивають борошном. На Полтавщині до флячок зазвичай додають галушки. Крім того, хляки часто подають як рідку страву разом із бульйоном, у якому вони варилися.

Рецепт:

  • Рубець — 1 кг;
  • Молоко — 500 мл;
  • М’ясний бульйон — 3 л;
  • Селера — 100 г;
  • Ріпчаста цибуля — 2 шт.;
  • Морква — 1–2 шт.;
  • Томати у власному соку — 1 склянка;
  • Макарони — 3 жмені;
  • Часник — на смак;
  • Сіль, перець — на смак;
  • Сметана — 2 ст. л.;
  • Олія — для смаження;
  • Лавровий лист — 1 шт.;
  1. Підготовка рубця:
    • Наріжте рубець смужками і складіть у контейнер, заливши молоком. Залиште в холодильнику на ніч (12 годин).
    • Відцідіть рубець і добре промийте холодною водою, змиваючи молоко.
  2. Відварювання рубця:
    • У великій каструлі доведіть до кипіння підсолену воду. Опустіть нарізаний рубець і варіть 5 хвилин. Злийте воду, промийте рубець і каструлю.
    • Знову наповніть каструлю водою, доведіть до кипіння і трохи підсоліть. Опустіть рубець і знову варіть 5 хвилин. Злийте воду і промийте рубець.
  3. Приготування бульйону:
    • У іншій каструлі доведіть до кипіння бульйон. Додайте рубець, зменшіть вогонь до мінімуму і варіть 2–3 години, доки він не стане м’яким і легко проколюватиметься виделкою.
  4. Приготування овочів:
    • Почистіть і дрібно наріжте моркву, цибулю та селеру. Смажте овочі в невеликій кількості олії до м’якості.
    • Додайте томати у власному соку, сіль і перець. Перемішайте, накрийте кришкою і тушкуйте на середньому вогні 5–7 хвилин.
  5. Завершення страви:
    • Додайте тушковані овочі до відварених рубців.
    • Всипте макарони, додайте лавровий лист і варіть разом стільки часу, скільки вказано на упаковці макаронів.
    • Подавайте страву гарячою, за бажанням додайте сметану перед подачею.

Фальшивий заєць

“Фальшивий заєць” отримав свою назву, тому що готують його з будь-якого м’яса, крім зайця. Історія цієї страви залишається загадкою, але вважається, що колись полювання було привілеєм небагатьох, і дичина на столі була рідкістю. Тож люди вигадали спосіб приготувати “зайця” з іншого м’яса. На Західній Україні ця страва досі залишається традиційною на великі свята в деяких родинах.

Цікаво, що “фальшивий заєць” популярний не лише в Україні, а й у Європі та Америці. У Франції та інших європейських країнах аналогічну страву називають террін. Це своєрідний паштет, коли м’ясо, рибу, овочі або печінку подрібнюють і запікають у формі хлібця, а потім нарізають скибочками для подачі. В Америці цей м’ясний хлібець відомий як meatloaf, і його готують з будь-якого м’ясного фаршу.

Рецепт:

  • Свинина: 1 кг;
  • Яловичина: 0,5 кг;
  • Ріпчаста цибуля: 2 шт. (не обовʼязково);
  • Панірувальні сухарі: 100 г;
  • Сіль, перець: до смаку;
  • Духмяні трави: до смаку;
  • Олія: для смаження Кетчуп: для декору

М’ясо подрібнюємо на м’ясорубці. Дрібно нарізану цибулю пасімо в олії до м’якості.

Панірувальні сухарі розводимо молоком або водою – додаємо рідини так, щоб отримати консистенцію каші. Додаємо отриману суміш до фаршу.

Додавайте смажену цибулю, сіль, перець і улюблені духмяні трави. Ретельно перемішайте та викладіть у змащену олією прямокутну форму для кексу. Якщо немає підходящої форми, можна сформувати хлібець руками та розмістити на змащеному олією противні.

Вставте у попередньо розігріту до 200 градусів духовку та запікайте протягом 60 хвилин. У разі, якщо верхня частина підгоріла, накрийте хлібець фольгою. Через годину вийміть хлібець, зверху намажте кетчупом та поверніть у розігріту духовку на 10 хвилин, щоб кетчуп зверху став рум’яною.

Огірочник

Огірочник – це традиційна українська страва, юшка, приготована на основі солоних огірків. Вона вважається однією зі старовинних рідкісних страв України та може бути розглянута як попередниця сучасної солянки. Назва походить від основного інгредієнту – солоних огірків.

Огірочник можна приготувати як на м’ясному бульйоні, так і на воді або овочевому бульйоні, що робить його доступним як для м’ясоїдів, так і для вегетаріанців.

Рецепт:

  • Солоні огірки — 5 шт.;
  • Овочевий або м’ясний бульйон — 3 л;
  • Ріпчаста цибуля — 1 шт.;
  • Картопля — 5 шт. (середні);
  • Олія — для смаження;
  • Сіль, перець — до смаку;
  • Сметана — 5 ст. л.;
  • Свіжий кріп — для подачі.

Щоб приготувати огірочник, спочатку розігрійте бульйон. Поки він нагрівається, наріжте картоплю на кубики та додайте її до киплячого бульйону.

Солоні огірки натремо на дрібну терку і віджмемо сік. Цибулю дрібно наріжемо та обсмажимо на олії до м’якості, а потім додамо натерті огірки і смажимо разом.

Додайте цю суміш до каструлі з бульйоном та додайте огірковий сік, який віджали раніше. Варіть ще 2-3 хвилини.

У чашці змішайте сметану з кількома ложками бульйону та додайте у каструлю, ретельно змішуючи. Після цього приправте за смаком сіллю та перцем.

Подаємо гарячим, прикрашаючи свіжим нарізаним кропом та солоними огірками. Огірочник – чудовий варіант для обіду або вечері, особливо у спекотний день.

Горохляники

Горохляники, фактично, представляють собою прості оладки, зроблені з гороху. Колись ця страва була дуже популярною, оскільки вважалася дешевою і ситною. Для її приготування варили горох до м’якості, розтирали його до стану пюре, додавали борошно, добре змішували і смажили на розігрітій сковорідці зі смальцем або олією. Подаючи горохляники, їх часто приправляли шкварками, товченим часником та сметаною. У період пісту їли з олією та смаженою цибулею.

Горохляники можна готувати як із свіжого чи замороженого молодого горошку, так і із старого сушеного гороху. Тому ця страва чудово підійде для будь-якого сезону.

  • Зелений горошок (свіжий або морожений) — 2 склянки;
  • Яйце — 1 шт.;
  • Борошно або панірувальні сухарі — 2 ст. л.;
  • Листочки м’яти — жменя;
  • Сіль, перець — до смаку;
  • Олія — для смаження;
  • Сметана або йогурт — для подачі.
  1. Горошок відварюємо хвилин п’ять у киплячій підсоленій воді. Коли горошок буде готовий, подрібнюємо його блендером або перекручуємо м’ясорубкою.
  2. Додаємо яйце, дрібно посічену м’яту, борошно або панірувальні сухарі. Солимо, перчимо, добре вимішуємо.
  3. Формуємо невеличкі котлетки та смажимо їх на добре розігрітій і змащеній олією пательні.
  4. Подаємо горохляники зі сметаною або натуральним йогуртом.

Читати далі

Суспільство

Як уникнути електричного перевантаження у квартирі

Опубліковано

Внаслідок ворожих обстрілів енергетична інфраструктура України зазнала значних пошкоджень. Кожен українець може внести свій вклад у подолання цієї кризи та підтримати енергосистему.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Збільшення споживання електроенергії у вашій оселі може призвести до відключень світла. Щоб уникнути цього, варто економити електрику, особливо вранці та ввечері з 7:00 до 11:00 і з 18:00 до 23:00.

Читати також: В київській поліції запустили кінологічний дитячий гурток

Корисні поради для економії електроенергії:

  1. Не вмикайте електроприлади одночасно. Наприклад, спочатку розігрійте їжу в мікрохвильовці, а потім скористайтеся праскою.
  2. Переносьте прання на денні або нічні години, коли навантаження на мережу менше.
  3. Уникайте використання кондиціонерів та бойлерів для нагріву в пікові години.

Таким чином, кожен з нас може допомогти зберегти стабільність енергосистеми України.

Нагадаємо, що в Міністерстві оборони тестують електронну чергу в ТЦК та СП.

Також ми повідомляли, що в Мінцифрі спростили оновлення даних військовозобов’язаних українців у ЦНАП: інструкція.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

Суспільство

В київській поліції запустили кінологічний дитячий гурток

Опубліковано

У Києві стартує дитячий гурток “Юний кінолог”, який функціонуватиме на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції міста Києва. Це унікальна можливість для дітей познайомитися зі світом кінології, навчитись догляду за собаками та здобути навички роботи з чотирилапими помічниками поліції.

Про це повідомили у відділі комунікації столичної поліції.

Про ініціативу

У Києві з 25 травня 2024 року стартує дитячий гурток “Юний кінолог”. Заняття проходитимуть на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції щосуботи з 10:00 до 12:00 за адресою: вул. Вознесенський узвіз, 27.

Читати також: Міноборони анонсували застосунок Резерв+ для військовозабовʼязаних

Поліцейські-кінологи поділяться своїм досвідом, навчать дітей базовим командам для собак і основним правилам поведінки з чотирилапими друзями. Участь у гуртку допоможе дітям здобути цінні знання про виховання домашніх улюбленців та розвинути повагу до тварин.

Заняття у гуртку також сприятимуть засвоєнню знань про виховання домашніх улюбленців та розвитку в дітей почуття поваги до тварин.

Заняття розраховані на дітей віком від 6 років. Участь в програмі безоплатна.

Нагадаємо, що стартує показ художнього серіалу про залізничників під час війни.

Також ми повідомляли, що в Мінцифрі спростили оновлення даних військовозобов’язаних українців у ЦНАП: інструкція.

Читати далі